Więcej o:

Integracje

Masz swój profil na Facebooku i chciałbyś połączyć go ze swoją stroną internetową? Nie ma problemu. Wystarczy, że pobierzesz ze strony Facebook odpowiedni fragment kodu, wstawisz go w kreatorze stron www WebWave do elementu HTML i już użytkownicy Twojej strony www będą mogli bezpośrednio polubić Twój profil, czy podzielić się informacjami ze swoimi znajomymi.

 

Page Plugin

Lubię to!

Inne wtyczki społecznościowe Facebook

 

 

Page Plugin

 

Page Plugin umożliwia polubienie konkretnego profilu stworzonego na portalu Facebook bezpośrednio z poziomu strony internetowej.

 

 

Aby pobrać kod Page Plugin, wejdź na stronę https://developers.facebook.com/docs/plugins/page-plugin i podaj parametry swojej strony www. Najważniejsze to nazwa Facebook Page URL, czyli adres Twojego fanpage'a w portalu Facebook. Ustal także Width oraz Heigth wtyczki zgodnie z wytycznymi i najlepiej zapisz je sobie, za chwilę Ci się przydadzą.

 

Pozostałe ustawienia możesz pozostawić domyślne lub poprawić zgodnie ze swoimi preferencjami.

Następnie kliknij guzik "get code" i wklej go w elemencie HTML w kreatorze stron www WebWave. Ustaw elementowi HTML wysokość i szerokość taką samą, jakie ustaliłeś dla wtyczki. Wtedy unikniesz pojawienia się suwaków w elemencie na Twojej stronie internetowej. 

 

Wtyczka będzie widoczna dopiero po opublikowaniu strony www.

 

 

Lubię to!

 

Przycisk "Lubię to!" to najszybszy sposób, w jaki ludzie mogą podzielić się zawartością strony ze swoimi znajomymi. Kliknięcie przycisku "Lubię to!" spowoduje "polubienie" konkretnej strony www lub jej podstrony i ewentualnie podzieleniu się tą informacją na Facebook. 

 

Pomimo, że guzik Lubię to i Page Plugin mogą w pewnych przypadkach wyglądać tak samo, różnica między nimi polega na tym, że Page Plugin służy do polubienia profilu na Facebook, a klikając guzik Lubię to! polubisz konkretną stronę www, na której obecnie jesteś, lub treść, którą właśnie czytasz.

 

Aby wstawić guzik "Lubię to!", możesz wejść na stronę https://developers.facebook.com/docs/plugins/like-button?locale=pl_PL i pobrać kod do wstawienia w elemencie HTML. Możesz też jednak skorzystać z dedykowanego narzędzia do tworzenia guzika "Lubię to!" dostępnego w kreatorze stron www WebWave CMS razem z wszystkimi innymi narzędziami.

 

 

Inne wtyczki społecznościowe facebook

 

Facebook udostęnia jeszcze kilka innych ciekawych wtyczek społecznościowych, dla których możesz znaleźć zastosowanie na swojej stronie www. Wszystkie te wtyczki w kreatorze stron www WebWave dodasz do swojej strony tak samo, jak Page Plugin za pomocą elementu HTML, CSS, JS. 

 

Więcej o wtyczkach Facebook dowiesz się bezpośrednio u źródła, czyli na:

https://developers.facebook.com/docs/plugins

 

jak stworzyć stronę internetową dla zaawansowanych

Integracja strony www z Facebook

KONTAKT

 

contact@webwavecms.com

 

+48 731 395 898

Ta strona została stworzona w WebWave CMS

Jak zrobić stronę internetową w kreatorze WebWave CMS - poradnik

PRODUKT

FIRMA

POMOC

KONTAKT

 

contact@webwavecms.com

 

+48 731 395 898

Ta strona wykorzystuje ciasteczka. Dowiedz się więcej.

kreatora stron www webwave logo
Powrót do spisu treści o kreatorze stron www WebWave CMS
WebWave CMS - logo

Zarejestruj

Zarejestruj