Pozycjonowanie stron internetowych

Kiedy w wyszukiwarkę Google wpiszesz hasło "fryzjer Warszawa" w pierwszych wynikach zobaczysz mapę Google Maps z zaznaczonymi lokalnymi salonami fryzjerskimi. Dlatego dodanie firmy do Google Maps może być równie ważne, co utworzenie firmowej strony (pomoże Ci w tym kreator stron www WebWave CMS), szczególnie kiedy działasz lokalnie lub masz kilka punktów i chcesz dotrzeć do nowych klientów w Twojej okolicy. 

 

Dowiesz się tutaj, jak dodać firmę do Google Maps w kilku prostych krokach. Jest to całkowicie darmowe.

 

1. Wejdź na stronę Google Moja Firma

2. Kliknij przycisk Pokaż firmę w Google

3. W następnym widoku wyszukaj swoją firmę, wpisując jej nazwę oraz miejscowość, w której działasz, np. "Fryzjer Warszawa".

4. Jeżeli nie dodawałeś wcześniej firmy do Google Maps to nie powinieneś zobaczyć jej na tej liście. Kliknij więc ostatni przycisk "Dodaj informacje o swojej firmie"

5. Wypełnij starannie formularz, uzupełniając wszystkie pola i zaznaczając odpowiednie opcje. Następnie zatwierdź swój wybór, wciskając przycisk Dalej.

6. Na następnym etapie zostaniesz poinformowany o konieczności założenia konta Google+ dla firmy i poproszony o potwierdzenie, że jesteś osobą uprawnioną do zarządzania tą firmą. Potwierdź te informacje i kliknij przycisk Dalej.

 

 

7. Doszliśmy już prawie do końca. Poproś teraz o kartkę z kodem weryfikacyjnym, klikając przycisk na następnej stronie. 

 

8. Kiedy dostaniesz list, postępuj zgodnie z instrukcjami w nim zawartymi. Wejdź pod adres www, który będzie w liście, wprowadź tam podany kod i zatwierdź przyciskiem.

 

Gratuluję, Twoja firma jest już na Google Maps. Od teraz osoby będące blisko Twojej firmy i potrzebujące Twoich usług będą mogły łatwiej Cię znaleźć w internecie. 

 

Wiesz już też, jak dodać firmę do Google Maps, więc możesz pomóc w tym znajomym. Jeżeli Twoja firma ma kilka salonów/punktów zadbaj o to, aby każdy z nich znalazł się w Google Maps. Od teraz masz także profil Google+ dla swojej firmy, na którym możesz umieszczać informacje i nowości dla swoich klientów.

 

Jak dodać firmę do Google Maps?

Więcej o:

Pozycjonowanie strony - SEO

KONTAKT

 

contact@webwavecms.com

 

+48 731 395 898

Ta strona została stworzona w WebWave CMS

Jak zrobić stronę internetową w kreatorze WebWave CMS - poradnik

PRODUKT

FIRMA

POMOC

KONTAKT

 

contact@webwavecms.com

 

+48 731 395 898

Ta strona wykorzystuje ciasteczka. Dowiedz się więcej.

kreatora stron www webwave logo
Powrót do spisu treści o kreatorze stron www WebWave CMS
WebWave CMS - logo

Zarejestruj

Zarejestruj