Własna domena w kreatorze stron internetowych WebWaveCMS

Przeniesienie płatności na klienta

Dzięki przeniesieniu płatności na klienta wszelkie przypomnienia o terminach płatności czy faktury będą kierowane wprost do Twojego klienta. Jest to przydatne szczególnie dla tych firm, którym nie zależy na długotrwałej współpracy z klientem. Firm, które skupiają się tylko i wyłącznie na tworzeniu stron internetowych i w swojej ofercie nie mają dodatkowo np. obsługi SEO, albo prowadzenia kampanii marketingowych. Przenosząc płatności na klienta firmy takie pozbywają się kłopotu z pilnowaniem terminów płatności, czy wystawianiem faktur. Co więcej, przenosząc płatność na klienta mogą uzyskać dodatkowe, stałe źródło dochodu. Dzieje się tak, ponieważ klient zapłaci za konto premium normalną stawkę, a różnica pomiędzy stawką agencyjną przysługującą twórcy strony, a normalną płaconą przez klienta zostanie przekazana na Twoje konto jako prowizja. Tak zebrane środki mogą zostać zarówno wypłacone na konto bankowe, jak i posłużyć do realizacji płatności w WebWave.

 

Przekazanie płatności na klienta

Aby przekazać płatność na klienta otwórz okno uruchomienia pakietu premium i w panelu po prawej stronie kliknij "Wysyłaj rachunki do mojego klienta".

 

 

Podaj dane klienta, do którego mamy wysyłać rachunki i zapisz zmiany. Od teraz już wszystkie informacje o zbliżającym się terminie płatności zostaną wysłane do Twojego klienta a Ty nie będziesz musiał się niczym martwić, licząc wpadającą prowizję.

 

Umożliwienie dokonania płatności użytkownikom CMS

Jeśli przekazujesz płatności na klienta dobrze byłoby również umożliwić mu dokonanie płatności przez jego panel CMS. Aby umożliwić użytkownikowi dokonywanie płatności, na liście swoich stron wybierz przy danej stronie opcję „ustawienia” a następnie „użytkownicy”:

 

 

Po czym na liście użytkowników zaznacz opcję płacenia przy danym użytkowniku:

 

 

 

Użytkownik, który otrzyma uprawnienia płacenia poprzez panel CMS zobaczy nową opcję po zalogowaniu się do swojego CMS-a:

 

Więcej o:

Konto Agency

KONTAKT

 

contact@webwavecms.com

 

+48 731 395 898

Ta strona została stworzona w WebWave CMS

Jak zrobić stronę internetową w kreatorze WebWave CMS - poradnik

PRODUKT

FIRMA

POMOC

KONTAKT

 

contact@webwavecms.com

 

+48 731 395 898

Ta strona wykorzystuje ciasteczka. Dowiedz się więcej.

kreatora stron www webwave logo
Powrót do spisu treści o kreatorze stron www WebWave CMS
WebWave CMS - logo

Zarejestruj

Zarejestruj